Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 5 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Bluetooth/Wireless |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 456 x 233 x 48 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Full size layout with integrated numpad; 10 m wireless range; Weight: 1160 g; Special Keys: Mute, quiet keys and a large (3.5-inch) touchpad; 2xAAA Batteries, Volume Down, Volume Up; Comfortable |






















Reviews
There are no reviews yet.