Additional information
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 13 × 3 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 279 x 124 x 16 mm |
| Цвят | White |





















Reviews
There are no reviews yet.