Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 2.8 × 12.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon MAXIFY MB2050, MAXIFY MB2350 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1020 pages of A4 @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 12 ml |














Reviews
There are no reviews yet.