Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 15 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 8000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | RGB |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 62.2 x 116.6 x 38.2 mm |
| Цвят | Lilac |
| Тегло, g | 85 g |

























Reviews
There are no reviews yet.