Additional information
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 4 × 11.8 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 1000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Mouse: 59 x 107 x 27 mm, Nano receiver: 19 x 6 x 14 mm |
| Цвят | Green |
| Тегло, g | Mouse: 100 g, Nano receiver: 1.8 g |
| Други | Slim and Beautiful; 90% less noise; 1 AA pre-installed battery, Wireless range 10m; Modern |

























Reviews
There are no reviews yet.