Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 8 cm |
| Производител | LOGITECH |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 1000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 60 x 99 x 39 mm |
| Цвят | Red |
| Тегло, g | 75.2 g |

























Reviews
There are no reviews yet.