Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |