Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Multifunctional |
| Мощност, W | 90 W |
| Дължина на кабела, cm | 180 cm |
| Цвят | Black |




















