Additional information
| Weight | 7.7 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-12400F 2.50 GHz, 18 MB cache |
| Чипсет | Intel B660 Chipset |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 64GB, 4 DDR4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 1512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, GB | 12 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6(802.11ax)+Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 4 SATA 6.0Gb/s ports |
| USB порт | 9 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 5 Audio jacks, 1 Headphone, 1 Mic in |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3.0 x 16, 1 PCIe 4.0 x 16 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.5 x 42.1 x 49.8 cm |
| Цвят | Black |




















