Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 11 × 50 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | M3700 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 5700U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | AMD |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 2 DDR4 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | External DVD writer 8X |
| Звук | Built-in microphone, Built-in speaker |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 GbE, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 SSD slot |
| USB порт | 5 |
| HDMI порт | HDMI in, HDMI out |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Wireless grey keyboard, Wireless optical mouse |
| Windows OS | yes |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 21.7 x 45.6 cm |
| Цвят | Gold |






















