Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5600X 3.70 GHz, 3 MB cache |
| Чипсет | AMD B550 Chipset |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 64GB, 4 DDR4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, GB | 6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 GbE, Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.2 (Dual band) 2*2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 2 M.2 connector for storage |
| USB порт | 8 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3 Audio jacks, 3.5mm combo audio jack |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3.0 x 1, 1 PCIe 4.0 x 16 |
| DVI конектор | DVI-D |
| VGA конектор | VGA |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | – |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.0 x 43.0 x 42.8 cm |
| Цвят | Grey |














