Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 5800X 3.80 GHz, 36 MB cache |
| Чипсет | AMD B550 Chipset |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 64GB, 4 DDR4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 2512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, GB | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 GbE, Wi-Fi 6(802.11ax)+Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 connector for storage |
| USB порт | 8 |
| HDMI порт | 2 HDMI |
| Display порт | 3 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3 Audio jacks, 1 Headphone, 1 MIC in |
| Разширителен порт | 1 PCIe 4.0 x 16, 2 PCIe 3.0 x 1 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | – |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.5 x 42.1 x 49.8 cm |
| Цвят | Black |
















