Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | ExpertCenter D5 |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-10105 3.70 GHz, 6 MB cache |
| Чипсет | Intel B560 Chipset |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 DDR4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Intel WGI219V 10/100/1000 GbE |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | Serial |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 1 M.2 connector for storage |
| USB порт | 8 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headphone out, 1 Line-in 1x MIC in, 1 Headphone, 3.5mm combo audio jack |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3.0 x 1, 1 PCIe 3.0 x 16 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | VGA |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Mouse, US Keyboard& |
| Windows OS | – |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.0 x 32.1 x 9.5 |
| Цвят | Black |













Reviews
There are no reviews yet.