Additional information
| Weight | 3.434 kg |
|---|---|
| Производител | ASUS |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | ExpertBook |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | 12 MB cache, Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Built-in array microphone, Built-in speaker |
| Мрежа | 10/100/1000 LAN |
| Безжична мрежа | 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 (Dual band) 2*2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0×2, 1 STD 2.5 SATA HDD |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Power Button With Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera//With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 23.7 x 1.9 |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.72 |




















Reviews
There are no reviews yet.