Additional information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Производител | ASUS |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | 16MB cache, AMD Ryzen 7 5800HS 3.00 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot, upt to 24GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Еxternal |
| Видео карта, GB | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 0.7W tweeter, 2x 2.5W speaker with Smart Amp Technology, AI mic noise-canceling, Dolby Atmos Software, Smart Amp Technology |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | – |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.4 x 22.2 x 2.0 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.70 |





















Reviews
There are no reviews yet.