Additional information
| Weight | 2.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.4 × 26.5 × 6.8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | VivoBook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 5800H 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2880×1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream) |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0×4 |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD camera//With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.8 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.50 |

























