Additional information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.4 × 27.1 × 6.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U 2.00 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1024 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in microphone, harman/kardon (Premium), Voice control with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.1 x 1.7 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.35 |






























