Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 6.2 × 17.8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 16000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6 Programmable Buttons |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 128 x 75 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 140 g |























