Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 9.2 × 2.8 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | HP devices support Windows Ink and Microsoft pen protocol MPP2.0. Available on selected HP laptop models. |
| Тип на свързване | Wireless |
| Описание | ll always be ready to work with the USB-C rechargeable pen. Get the most out of your pen with up to 30 days of battery life., Now you’ |
| Нива на натиск | Experience pen-point accuracy with only 9g of pressure, so you can edit, draw, write, doodle, and more. |
| Бутони | 2 Buttons |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150.0 x 9.5 x 9,5 mm |



















