Additional information
| Weight | 74.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 24 × 131 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HISENSE |
| Размер на дисплея, инч | 86 |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Тъч, точки на докосване | Up to 20 Touch points, Anti-Glare Glass |
| Време за реакция, ms | 8 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Контраст | 4000:1 |
| Безжична свързаност | WiFi, Bluetooth |
| Входове | 3 HDMI, RJ45, 3 USB 3.0, USB-C, RS232, Touch, Audio In |
| Изходи | HDMI, S/PDIF, RS232, Audio Out |
| OPS слот | yes |
| Вградени говорители | 15W x2 + 20W, Dolby Atmos |
| Камера | – |
| Микрофон | – |
| Операционна система | Android 13.0 |
| VESA размер, mm | 1000 x 600 mm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1955 x 126 x 1163 |
| Тегло, kg | 58 kg |


















