Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5.4 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA E514 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 800 pages |
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5.4 × 8.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA E514 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 800 pages |
Reviews
There are no reviews yet.