Additional information
| Weight | 1.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.7 × 19.5 × 14.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For LBP-3200, MF5630 и MF5650 printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
| Weight | 1.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.7 × 19.5 × 14.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For LBP-3200, MF5630 и MF5650 printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.