Additional information
| Weight | 2.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.8 × 19.6 × 22.3 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CX860de / CX860dte / CX860dtfe |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 55 000 pages |
1,131.83лв. / 578.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.8 × 19.6 × 22.3 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CX860de / CX860dte / CX860dtfe |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 55 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.