Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 × 10 × 5.3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2450/MG2550/MX495 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | Up to 180 pages of A4 @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 8 ml |














Reviews
There are no reviews yet.