Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/X73x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 28 000 pages |
826.98лв. / 422.83€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/X73x |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 28 000 pages |