Additional information
| Weight | 0.447 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS632dwe |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 11 700 pages |
947.50лв. / 484.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.447 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS632dwe |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 11 700 pages |