Additional information
| Weight | 12.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.6 × 60 × 87.9 cm |
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | ThinkSystem SR250 |
| Процесор | 6-core, 8MB Cache, Intel Xeon E-2186G 3.80 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 DIMM sockets (two memory channels with two DIMMs per channel). Support for ECC UDIMMs. Memory speed up to 2666 MHz; Up to 64 GB (4x 16 GB UDIMMs) |
| Твърд диск, GB | 0, Open bay |
| Дисков контролер | SATA RAID |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | None. Support for an external USB DVD RW Optical Disk Drive |
| Мрежа | 2x Onboard 10/100/1000 Mb Ethernet RJ-45 ports (BCM5720 NIC) |
| Разширителен слот | 1x PCIe x4, 2x PCIe x8 |
| Интерфейс | 1x DB-9 serial port, 1x RJ-45 10/100/1000 Mb Ethernet systems management port, 1x USB 3.1 Gen 1 port, 1x VGA Port, 1x VGA port (optional); Rear: 2x USB 3.1 Gen 2 ports, Front: 1x USB 2.0 port with XClarity Controller access |
| Порт за отдалечено управление | 1x RJ-45 10/100/1000 Mb Ethernet systems management port |
| Захранване | 1x 450W HS |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server 2012 R2 and 2016; Red Hat Enterprise Linux 7; SUSE Linux Enterprise Server 12 and 15; VMware vSphere (ESXi) 6.5 and 6.7 |
| Софтуер за управление | XClarity Controller (XCC) Standard |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |













Reviews
There are no reviews yet.