Additional information
| Weight | 8.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.9 × 51.1 × 53.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkSystem ST50 |
| Процесор | Intel Xeon E-2224 3.40 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | Four DIMM sockets supporting Lenovo TruDDR4 DIMMs at 2666 MHz. Support ECC UDIMMs. Up to 64 GB with 4x 16 GB UDIMMs |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисков контролер | Onboard AHCI |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW + 3.5-in bay |
| Мрежа | One integrated Gigabit Ethernet 1000BASE-T port (RJ-45) using Intel i219-LM controller. |
| Разширителен слот | 3 PCIe slots: Slot 1: PCIe 3.0 x16 full-height half-length (FHHL), Slot 2: PCIe 3.0 x1 full-height half-length (FHHL), Slot 3: PCIe 3.0 x4 (physical connector is x16) full-height half-length (FHHL) |
| Интерфейс | 1x audio line-out port (Windows 10 only, 1x RJ-45 Gigabit Ethernet port, 1x serial port, Front ports: 2x USB 3.1 G1, Rear ports: 4x USB ports (two USB 3.1 G1, two USB 2.0), 2x DisplayPort video ports, some line noise is possible) |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Захранване | Fixed 250W Platinum |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |


















Reviews
There are no reviews yet.