Additional information
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59.2 × 99.2 × 28.2 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkSystem SR650 |
| Процесор | Intel Xeon-Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 24 DIMM slots (12 DIMMs per processor, six memory channels per processor with two DIMMs per channel) |
| Твърд диск, GB | 0/Bay 2.5in SAS/SATA |
| Дисков контролер | RAID 9350-8i |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Onboard LOM slot for up to 4x 1/10 Gb Ethernet ports |
| Разширителен слот | 2x PCIe x8 |
| Интерфейс | Front: 1x USB 2.0 port with XClarity Controller access and 1x USB 3.0 port, optional 1x DB-9 serial port., optional 1x VGA port. Rear: 2x USB 3.0 ports and 1x VGA port |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Захранване | 1x 750W |
| Съвместими операционни системи | М, icrosoft Windows Server 2016 and 2019, Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7 and 8, SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 12 and 15, VMware vSphere (ESXi) 6.5, 6.7, and 7.0. |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |












