Additional information
| Weight | 18.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58.7 × 99.8 × 22.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | Think System SR630 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4208 2.10 GHz, 11 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | six memory channels per processor with two DIMMs per channel). Support for RDIMMs, LRDIMMs (1st Gen processors only), or 3DS RDIMMs., Up to 24 DIMM sockets (12 DIMMs per processor |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | RAID 9350-8i |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 1x RJ-45 10/100/1000 Mb management port |
| Разширителен слот | LP, LP, x16 , x8  |
| Интерфейс | Front: 1x USB 2.0 port with XClarity Controller access and 1x USB 3.0 port, optional 1x VGA port, Rear: 2x USB 3.0 ports and 1x VGA port. Optional 1x DB-9 serial port. |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | 1x 750W Platinum |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi. |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















