Additional information
| Weight | 2.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 31 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Серия | Elite x360 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Audio by Bang &, Olufsen, dual stereo speakers, dual microphones enhanced by AI noise reduction |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | Intel 5000 5G WWAN |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Аудио портове | Combo Headphone/Microphone Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5MP IR camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.6 x 22.6 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.34 |

























