Additional information
| Weight | 10.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 38 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkSystem ST50 V2 |
| Процесор | Intel Xeon E-2324G 3.10 GHz, 4-core, 8 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 4x UDIMM slots, up to 128GB, 3200MHz, TruDDR4 ECC memory |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисков контролер | Software RAID |
| Брой поддържани дискове | 32 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Integrated Gigabit Ethernet 1000BASE-T port (RJ-45) using Intel I219-LM controller |
| Разширителен слот | 3 PCIe slots (x16, x4, x1), Includes a PCIe Gen4 x16 slot (requires Xeon E-2300 processor) |
| Интерфейс | 2x DisplayPort, 1x RJ-45, 1x Serial, 1x Audio line-out port, Front: 5 USB (1x USB 3.2 G2 with USB-C connector (10Gbps), 2x USB 3.2 G2 (10Gbps), 2x USB 3.2 G1 (5Gbps))Mic port, Headset port, Rear: 4xUSB 3.2 G1 (5Gbps) |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Захранване | 500W (80 PLUS Platinum) |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |












