Additional information
| Weight | 0.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4.9 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS923de / CX924dte |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 34 000 pages |
1,003.44лв. / 513.05€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4.9 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS923de / CX924dte |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 34 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.