Additional information
| Weight | 0.424 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CS727de, CS728de, Lexmark CX727de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 13 000 pages |
467.75лв. / 239.16€
Наличност: на склад
| Weight | 0.424 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CS727de, CS728de, Lexmark CX727de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 13 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.