Additional information
| Weight | 0.445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 7.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS725de / CS725dte |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 12 000 pages |
817.85лв. / 418.16€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 7.5 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS725de / CS725dte |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 12 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.