Additional information
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.2 × 10.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CS517de, Lexmark CX517de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 8 000 pages |
304.48лв. / 155.68€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.2 × 10.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CS517de, Lexmark CX517de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 8 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.