Additional information
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.2 × 7.2 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CX417de, Lexmark CS417dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 pages |
379.62лв. / 194.10€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 10.2 × 7.2 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | CX417de, Lexmark CS417dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.