Additional information
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 3.8 × 16 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP OfficeJet Pro 6230/6830 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | Black 400 Pages, Cyan 400 Pages, Magenta 400 Pages, Yellow 400 Pages |
| Обем, ml | 10 ml (black), 4.5 ml (cyan, magenta, yellow) |
| Други | 11.77 pl (black), 8.25 pl (cyan, magenta, yellow) |















Reviews
There are no reviews yet.