Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 10.6 × 3.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP OfficeJet 6100/6600/6700/7110/7510/7612 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | Black 400 Pages, Cyan 330 Pages, Magenta 330 Pages, Yellow 330 Pages |
| Обем, ml | 4 ml (cyan), 4 ml (magenta), 4 ml (yellow), 8.5 ml (black) |















Reviews
There are no reviews yet.