Additional information
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 22.4 × 42 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27 x 0.27 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Честота H/ V | 30-86 KHz/50-75 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 4 USB Type-A (1 charging), 1 USB-B |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150mm |
| Рамка | 3-sided borderless |
| Стандарти | EPEAT registered, TCO Certified, ENERGY STAR certified |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 7.5 x 32.3 cm (without stand) |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |


























