Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 7 × 6 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Съвместимост | Compatible Operating Systems: Windows 11, Windows 10 |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | USB-C, M |
| Тип конектор 2 | RJ-45, F |
| Дължина на кабела, cm | Minimum dimensions 18.0 x 20.1 x 1.7 cm, Cable length 10.4 cm |
| Цвят | Black |























