Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Серия | MateBook D14 |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | 4 MB cache, Intel Core i3-10110U 2.10 GHz |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2 Digital microphone, 2 speaker |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm stereo headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint power button |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.3 x 21.5 x 1.6 |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.38 |
| Други | Fingerprint sensor and Hall sensor |




























Reviews
There are no reviews yet.