Additional information
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 16 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | microphone for hands-free calls |
| Шумопотискане | excellent noise-isolation |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz-20KHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 120 cm |
| Цвят | White |



























Reviews
There are no reviews yet.