Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5.2 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA IP 7250, PIXMA MG 5450, PIXMA MG 6350 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5.2 × 11.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA IP 7250, PIXMA MG 5450, PIXMA MG 6350 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
Reviews
There are no reviews yet.