Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 49.8 × 8.6 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MX910de / MX910dxe / MX911de / MX912de |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 32 500 pages |
538.18лв. / 275.17€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 49.8 × 8.6 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MX910de / MX910dxe / MX911de / MX912de |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 32 500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.