Additional information
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 49.5 × 19.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MX717de, MX718de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 25 000 pages |
820.33лв. / 419.43€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 49.5 × 19.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MX717de, MX718de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 25 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.