Additional information
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63.3 × 14.5 × 39.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 6 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 3000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2 x 1.5W |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5°~ 22° |
| Хоризонтално завъртане | 360° |
| Вертикално завъртане | -90 – 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Рамка | Raven Black |
| Стандарти | Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.2 x 17.9 x 31.7 (46.3) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |


























