Additional information
| Weight | 12.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73.2 × 18.7 × 51 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Време за реакция, ms | 6 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 450 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° – 35° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 135 mm |
| Стандарти | Energy Star Certified, TCO 9.0, EPEAT Gold, RoHS |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.0 x 55.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |

























