Additional information
| Weight | 9.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69.4 × 16.3 × 48 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331×0.2331 mm |
| Време за реакция, ms | 6 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 3000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | Display Port |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C Gen 1 |
| USB хъб | 4 USB 3.1 Gen 1 |
| Наклон | 5° – 35° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Стандарти | Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 56.4 x 20.8 x 61.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























