Additional information
| Weight | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 13.4 × 4 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | in-line mic |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | 3-button remote with microphone allows you to easily control playback and make and receive hands-free phone calls |
| Време за работа на батерия | Supports 10 hours of meeting or music playing time (100 hours of extra long standby time) |
| Честотен обхват, Hz | 20-20 KHz |
| Чувствителност, dB | 110 dBm +/- 3 dBm |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.0 m, USB A to Micro-USB cable |
| Цвят | Black |
























